היי, אני בטוח שאני יכול לסייע לך להגיע מהר יותר לאן שאתה רוצה. נסה אותי
כן, אני רוצה ללמוד איך!

סדנאות שכדאי לעשות

סדנת הדגל: סדנת מינוף עצמי

 

 

דמיינו לעצמכם חדר מעוצב באווירה אינטימית וכיפית. יחד אתכם בחדר עוד 10 אנשים איכותיים ומסקרנים לפחות כמוכם. עד כאן כבר מדליק לגמרי… אבל רגע, אם נספר לך שהאנשים הללו הגיעו במיוחד… בשבילך? כן! בסדנת מינוף עצמי, ניישם מתודולוגיית נטוורקינג ייחודית הנשענת על עיקרון ההדדיות, כאשר לכל אחד מהנוכחים בחדר יש ערך לתרום ל-9 המשתתפים האחרים, ולהיפך.
סדנת הקמה וניהול קהילות

 

 

צמיחה מהירה של קהילה איננה מקרית. יזמים המקימים ומנהלים קהילות עוצמתיות, עושים זאת באמצעות בניית אסטרטגיה חכמה ותכנון מראש. בסדנה נלמד כיצד להגדיר חזון ומטרות, ונתעמק במתודולוגיה ובכלים הפרקטיים אשר יעזרו לנו להגשים אותן שלב אחר שלב.
סדנת מיתוג אישי ונטוורקינג

 

 

בעולם התחרותי של היום, כישורי נטוורקינג חיוניים יותר מתמיד להצלחתנו בקריירה ובחיים בכלל. האינדיבידואל הוא המותג החדש, ואנו צריכים לדעת כיצד לנהל ולטפח אותו. בסדנה נלמד כיצד לבסס את עצמך כמותג מוכר ומוערך, ולייצר רשת קשרים עניפה שעובדת עבורך ופותחת כל דלת שנרצה.
סדנת ניהול שיווק דיגיטלי

 

 

עולם השיווק הדיגיטלי הוא עולם דינמי וחדשני, שאינו מפסיק להתפתח. היכולת לנצח בביטחון על התזמורת של מערך השיווק שלך, באמצעות אסטרטגיה נכונה ושימוש בכלים ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר, ייתן לך יתרון משמעותי, ויציב אותך בחזית התעשייה. זה הזמן ללמוד את התחום שעושה את ההבדל.