היי, אני בטוח שאני יכול לסייע לך להגיע מהר יותר לאן שאתה רוצה. נסה אותי
כן, אני רוצה ללמוד איך!

מזמין אותך לקרוא את סיפור חיי האישי. הנה תמצות של כל האירועים עד כה

היושש 🙂 איזה כיף שבחרת להקדיש כמה דקות להכיר אותי קצת יותר טוב.

קצת רקע למה בכלל החלטתי לכתוב את הפוסט הזה, ועוד בתור הפוסט הראשון בבלוג שלי:

אז ככה, הרבה פעמים כשאני מכיר מישהו או מישהי חדשים שנכנסים לי לחיים, ואנחנו מתגלגלים לדו-שיח ומשתפים איך דברים קרו עד עכשיו ואיך הגענו להווה, אני מוצא את עצמי מספר את הסיפור שלי אחורה, וזו דרך שהרבה יותר קשה ומסובכת להבנה מאשר לספר את כל הסיפור מתחילתו ועד היום.

וחוצמזה, שזה גם קצת יכול להתיש לספר את הכל, בפעם ה-3,564,599 אז החלטתי פשוט לכתוב את זה פה, לכל מאן דבעי. אני כל כך שמח שהחלטתי לעשות את זה, זו הרגשה פשוט מעולה!

הערת אגב, בפוסט הזה אני מספר את סיפור קורות חיי האישי. אם נראה לך דווקא יותר מעניין לקרוא את קורות חיי המקצועיים, או איך שאני אוהב לקרוא להם: "המסע לדיוק עצמי" אז הנה הלינק לקרוא על המסע המקצועי שלי ועל כל מה שלמדתי בדרך.

אני יליד ינואר 1986, ישראלי אמריקאי, חצי פולני מצד אבא וחצי תימני מצד אמא.

סבתי צילה ז"ל, אמא של אבי, נפטרה כשהייתי בן 5, אז לצערי לא יצא לי כל כך להכיר אותה. גם את סבא ישקה ז"ל לצערי לא יצא לי ממש להכיר באופן יותר מדי אישי. הוא היה ניצול שואה, ונפטר בשנת 2015 לאחר סבל במשך שנים מאלצהיימר.

סבתי מרים ז"ל (נפטרה אפריל 2020), אמא של אימי, וסבא שלי שלמה ז"ל (שנפטר בשנת 2006) עלו לארץ מתימן אי שם בשנות ה-30.

שני ההורים שלי ילידי ישראל. אמא רחל, נולדה בשנת 1953 באבן יהודה למשפחה מסורתית, אבא אביב, נולד בשנת 1956 בחיפה למשפחה חילונית.

בשנת 1978, לאחר שחרורו מצה״ל, אבי טס לארה״ב כדי ללמוד. בשנת 1983, לאחר שסיים שני תארים במנהל עסקים, רכש חברת מוניות קטנה בניו-יורק בשם "כרמל מוניות" תמורת עשרת אלפים דולרים, לחברה היו באותה העת 6 נהגים פעילים. במקביל, אימי טסה לארה״ב על מנת לעבוד כ-אופר וגרה בביתם של המשפחה אצלה עבדה. הם הכירו במנהטן, דרך שיחת טלפון מקרית, ושם גם התחתנו בשנת 1985 כשנתיים לאחר שהכירו.

ב-20 לינואר 1986 אני נולדתי שם, וב-17 ליולי של שנת 1987 נולדה אחותי אוראל (אשר אגב נולדה בשם נטלי וכשהייתה בת 9 החליטה לשנות אותו מטעמי דת). בשנת 1989, כשהייתי בן 3 הוריי באו לישראל, התגרשו, ואבי חזר לעבוד ולחיות בניו יורק.

אימי, אחותי ואני עברנו לגור בנתניה, קרוב למשפחתה של אימי באבן יהודה, ושם גרנו משנת 1990 ועד 1996.

במקביל, אבי התחתן בשנית בשנת 1991 ושנתיים לאחר מכן, ב-1 באוגוסט 1993, נולד אחי צחי בשעה טובה. לאחר מכן בשנת 1995 אבי התגרש בשנית ומאז לא התחתן שוב. בשנת 1996, כשהייתי בן 10, אימי החליטה לפתע לחזור בתשובה, והעבירה אותנו לגור ביישוב הדתי לאומי "קדומים" שבשומרון.

אני אמנם מאמין בקיומו של אלוהים, אך לא ממש התחברתי לאורח החיים הדתי, ולכן בשנת 2001 טסתי לגור במנהטן עם אבא שלי. עשיתי שם את כיתה י׳ בתיכון יהודי קונסרבטיבי בשם סלומון שכטר. ב-2002 חזרתי לישראל ונרשמתי לתיכון תל אביב (סניף כפר סבא), שם סיימתי בהצטיינות.

בספטמבר 2003  ממש בתחילת שנת הלימודים של כיתה יב׳, אימי נפטרה מסרטן השד. היא הצליחה להסתיר את המחלה מאיתנו במשך כמעט חמש שנים. כחודש לפני שנפטרה, הבודדים שידעו במשפחה באו לספר לי ולאחותי על מצבה האמיתי. אני חשדתי שמשהו לא תקין, אבל לא לגמרי ידעתי להגיד מה. לאחר פטירתה של אימי, עברתי לגור באבן יהודה סמוך לאחותה של אימי, דודתי אביגיל. אחותי נשארה לגור בקדומים.

באותה שנה, אבי מכר את חברת המוניות כרמל אשר בנה במשך 20 שנה, ולאחר שהביא אותה לגודל של 600 נהגים פעילים.

ב-2005 עברתי חזרה להתגורר באותה דירה שבה גדלתי בנתניה. בקיץ 2007 עברתי לגור בהרצליה. בינואר 2008 טסתי לטיול בניו זילנד, אוסטרליה ותאילנד- ממנו חזרתי במאי. כחודשיים לאחר שחזרתי, ביולי 2008 עברתי לגור בקרית מוצקין, סמוך לדירתו של אבי. בהמשך השנה נולדה לי אחיינית ראשונה, ושמה נויה (הבכורה מבין ארבע הבנות המדהימות של אחותי)

אחותי, גיסי, וארבע אחיינותיי מתגוררים כיום ביישוב הדתי "מורשת" במועצה אזורית משגב, מקום עם נוף מדהים ואוויר משובח.

באוקטובר 2009 התחלתי ללמוד תואר ראשון בשירותי אנוש ולימודים רב תחומיים באוניברסיטת חיפה.

בינואר 2012 הכרתי את סילביה. סילביה היתה מבוגרת ממני ב-9.5 שנים, והיו לה שתי בנות מנישואים קודמים. לאחר כחודש, בפברואר 2012 עברנו לגור יחד בדירתה בקרית חיים. ביוני 2013 התחתנו וחודשיים לאחר מכן עברנו לגור בזכרון יעקב. באפריל 2015 התגרשנו, ועברתי לגור בתל אביב.

אם הגעת עד כאן, קודם כל כיף לי. כי עכשיו יצא לך להכיר אותי קצת יותר מקרוב ולקרוא את סיפורי האישי.

בפוסטים אחרים אני מאמין שאתמקד יותר בפילוסופיות והשקפות עולם, דברים שאני מאמין בהם, שבעיקר מתקשרים לעולמות יותר מקצועיים, החלטות קריירה וכו'.

מאוד אשמח לשמור איתך על קשר, ולהכיר גם אותך קצת יותר לעומק. אשמח לשמוע ממך בווטסאפ או בכל פלטפורמת תקשורת אחרת.